Reference

Ohlasy našich zákazníků

Dušan Pavlík, Kryry u Žatce:
Vážený pane Janíčku, rádi bychom Vám a Vašim zaměstnancům poděkovali za naprosto bezproblémovou objednávku, komunikaci a následnou montáž dveří. Paní Karbanová nám velmi pomohla s výběrem dveří a při objednávce byla vstřícná. Hned na začátku na nás udělala dojem, že ví, co vlastně nabízí - rozumí své práci. Montážníci, kteří u nás byli včera, měli také naprosto profesionální přístup. Oba byli zruční, a doladění některých změn, které vznikly až po objednávce a musím opět vyjádřit jen poděkování a překvapení z přístupu montážníků. Ještě jednou velmi děkujeme a kdyby bylo možné, někde zveřejnit zkušenosti s Vaší firmou, rádi to uděláme.

Tereza Svobodová, Turnov:
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému Vašemu týmu. Paní Karbanové za ochotu a pomoc při výběru vhodných dveří, panu Janíčkovi za vstřícnost a šikovným montážníkům za kvalitně odvedenou montáž a profesionální přístup. Jsem velmi spokojená. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Květa Borovcová:
Dobrý den, včera nám přivezli a namontovali objednané dveře. Chtěla bych všem moc poděkovat, dveře se mi moc líbí, poradila a pomohla jste nám vybrat opravdu moc pěkně a byla jsem velice spokojená s montáží. Pánové byli velice šikovní a velice pracovití, chci je moc moc moc pochválit a ještě jednou Vám a všem, kdo na naší zakázce pracovali poděkovat. Vchodové dveře se dokonce moc líbí naší paní sousedce, že si hned řekla o kontakt, tak doufám, že můžete očekávat další spokojenou zákaznici :-) Ještě jednou děkuji, přeji moc hezký den a mnoho dalších úspěšných zakázek.

Halešová:
Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za dodávku, montáž a doporučení při výběru dveří. Jsme moc spokojení.

Radomíra Sedláčková:
Ráda bych chtěla poděkovat za velmi kvalitní servis vaší firmy a osobní přístup. S interiérovými dveřmi jsem moc spokojená.

Marie a Martin Kubáčovi:
Rádi bychom Vám a Vašim kolegům poděkovali za bezvadně odvedenou práci!

Z.Mačniaková, M.Čopák:
Dobrý den, dnes u nás Vaši kolegové montovali dveře, které jsme si v prosinci objednávali a chtěli bychom jen napsat, že jsme s dveřmi a hlavně prací Vašich kolegů moc spokojeni.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení