Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

SAPELI - Zbavte se starých dveří a získejte bonus 500 Kč

Chcete, aby váš byt na jaře prokoukl? Možná, že příležitost máte zrovna nyní. Odstartovala akce SAPELI, při níž se můžete zbavit starých dveří a získat na ně bonus 500 Kč. Platí to pří nákupu nového kompletu dveří SAPELI, tedy dveří, zárubně a kliky. Prodejce navíc staré vybavení sám odveze a zlikviduje. Vy se už o nic starat nemusíte. Bonus 500 Kč získáte za každé staré dveře při nákupu nových. A na jaře budete mít byt jako nový. Ujišťujeme vás, že nové dveře SAPELI dokáží probudit celý interiér.

Akce, která potrvá do konce března, platí pro všechny interiérové dveře, vstupní dveře do bytu a vstupní dveře do domu včetně kovové bezpečnostní zárubně. To je vše, co v bytě či domě potřebujete. U interiérových dveří SAPELI je opravdu velká nabídka. Můžete mít dýhované dveře v desítkách dekorů, dveře z nových materiálů jako je CPL a HPL laminát, které jsou odolné vůči mechanickému poškození i vlivu chemických látek, nebo dveře s dekorační fólií. Akce neplatí jen pro modely dveří v cenové skupině Praktik.

Bonus 500 Kč za každé staré dveře získáte při nákupu celého nového kompletu SAPELI – dveří, zárubně a kliky. Postup je jednoduchý – zaregistrujete se na webu sapeli.cz a získáte unikátní kód. Prokážete se jím při nákupu nových dveří SAPELI a za každé staré získáte bonus. Při nákupu či instalaci vám prodejce bonus za každé staré dveře vyplatí. Navíc se můžete zúčastnit soutěže o ceny za 20 000 Kč.

Nebo vás zajímá akce nadstandardní dveře bez příplatku? Koupit můžete dveře SAPELI s nadstandardní úpravou, ale za cenu standardu. Bez příplatku je tichý zámek, zámek s magnetickou střelkou, designová zárubeň, nadstandardní rozměry dveří či  bezpolodrážkové dveře. Platí to do konce února.

Navštivte náš showroom SAPELI v Mladé Boleslavi, bohatá nabídka vzorků a hezká vzorkovna!

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody