Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 





 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Komfortní vylepšení dveří za běžnou cenu – to je akce SAPELI

Plánujete nákup nových interiérových dveří? Ideální je měsíc leden, protože můžete získat dveře SAPELI v nadstandardním provedení, ale za běžnou cenu. V nabídce jsou všechny modelové řady vyjma dveří v cenové skupině Praktik a zárubně OKZ. Bez příplatku si můžete vybrat designovou zárubeň Obtus, atypické rozměry dveří, bezpečné kalené sklo, zámek s tichou střelkou, zámek s magnetickou střelkou či bezpolodrážkové dveře. Akce platí při nákupu celého kompletu, tedy dveří a zárubní.

Slevová akce SAPELI je výhodná pro zájemce, kteří hledají u standardních dveří nějaká vylepšení. Například atypické rozměry dveří se uplatní při rekonstrukci starších bytů, kde se používaly vyšší dveře. Atypické dveře SAPELI můžete mít až do výšky 210 cm. A co zámek s tichou střelkou? Nevíte přesně, co to je? Střelka v zámku je vyrobena z kompozitního materiálu, který při nárazu do protiplechu nevydává prakticky žádný hluk. Při zavření dveří proto neslyšíte žádné kovové cvaknutí. Zbavte se v bytě zbytečných rušivých zvuků.

Dalším nadstandardem, který můžete získat bez příplatku, je zámek s magnetickou střelkou. Usnadňuje zavírání dveří, stačí do nich jen strčit a zavřou se samy. Vyplatí se u dětských pokojů, protože děti se při hře s nějakým zavíráním dveří vůbec nezdržují. Vylepšením je také bezpečné kalené sklo. Je 6 x odolnější proti rozbití než běžné sklo ve dveřních výplních. Pamatujte na bezpečnost svých dětí. Zajímavou nabídkou je sleva na designovou zárubeň Obtus. Je charakteristická tím, že spojení vodorovné a svislé linie zárubně je „na tupo“. Standardně se používá spojení „na koso“.

V rámci slevové akce SAPELI si můžete vybrat bez příplatku bezpolodrážkové dveře. Jejich konstrukce skrytých závěsů umožňuje, aby plocha dveří byla ve stejné rovině se zárubní. Ve interiéru vás nebudou rušit žádné výčnělky. Vyberte si komfortní úpravy za cenu standardu. Zvolit si můžete vždy jen jedno vylepšení nebo v kombinaci s kaleným bezpečným sklem nebo s designovým nerezovým kováním za akční ceny. Více informací na webu www.dvere-mb.cz

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody