Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Akce SAPELI - Vymazlete si svoje dveře

Zaplatíte jako za standardní dveře, ale bude mít provedení nadstandard? Ano, je to možné v podzimní akci nazvané Vymazlete si svoje dveře. K běžným dveřím si můžete vybrat prvky, které z nich udělají dveře úplně jiné. Zdarma dostanete například pevnější závěsy či zámek s tichou střelkou. V normální nabídce jsou to prvky s příplatkem. To je příležitost, která se opakuje málokdy. A ke každému vylepšení ještě designovou kliku zdarma. Ale čas běží a akce platí jen do 31. 10. 2014. Už není čas otálet s nákupem nových dveří SAPELI.

Když si budete pořizovat dveře SAPELI na frekventovaných místech v domě, pevnější závěsy Tukan bez příplatku přijdou vhod. Tento závěs má o 50 % větší nosnost, takže se časem nevychýlí a stále drží dveře v perfektní rovině. Zárubeň Obtus potěší zákazníky, kteří oceňují trendy. Místo tradičního spojení svislé a vodorovné obložky „na koso“ je spojení „na tupo“. Bez příplatků v akci SAPELI můžete získat zámek s magnetickou střelkou. Je vhodný pro ty, kteří raději dveře zabouchávají, než aby se zdržovali zavíráním. Často se tak chovají děti, které na zavírání dveří vůbec nemyslí. Ale myslí na to zámek s magnetickou střelkou, který se při zabouchnutí automaticky vysune. V rodinách s malými dětmi oceníte případně zámek Premium s tichou střelkou. Je také v akci bez příplatku.

V podzimní akci si můžete bez příplatku objednat bezpečnostní kalené sklo, které se jen tak nerozbije. Vydrží 6 x větší namáhání nebo nárazy. Zvládne i prudké zabouchnutí například při průvanu. Zajistěte pro své děti bezpečnější prostředí. Ke dveřím SAPELI v akci dostanete zdarma i designovou kliku. A pokud vás neuspokojí, na výběr máte z dalších šesti a s 10procentní slevou. Dveře SAPELI každý rok přicházejí s novými trendy. Letos je moderní jednoduchost a bílá barva. Pořiďte si dveře SAPELI v bílé barvě v kombinaci s dřevěným obložením stěn nebo se sytými odstíny barev.

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody