Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Novinky SAPELI a mimořádné slevy

Nové materiály tištěné digitální technologií, nové dekory laminátových povrchů, revoluční posuvné systémy – to je malý výběr novinek dveří SAPELI. Ve světě dveří se pořád něco děje a vývoj nových technologií či dekorů neustává. Firma SAPELI, která v Česku patří mezi dominantní dodavatele dveří a zárubní, připravila pro letošní rok více než 30 novinek, zejména nových povrchů a dekorů, modelů dveří i konstrukčních vylepšení u zámků, madel či elektrických otevíračů. Do 30. června navíc trvá mimořádná slevová akce.

Zaujme zcela nová kolekce povrchů Sapdekor, který je označován za nejmodernější materiál. Při jeho výrobě se využívá nanotechnologie a dekory s dokonalou imitací dřeva pak vytvářejí nápaditý 3D efekt. Pro dveře SAPELI je k dispozici v odstínech dub, oliva a švestka v osmi modelových řadách dveří a zárubní. Dalším novým povrchem je Sapelit, který využívá nejmodernější digitální tisk okamžitě vytvrzovaný UV zářením. Na dveřích i zárubních jej můžete mít v odstínech javor, dub, buk, ořech, třešeň nebo v odstínu Bílá perla. Tento materiál je odolnější než běžná fólie a najdete ho u modelových řad Elegant Praktik a Elegant Komfort.

 

Sladěné dekory u laminátových povrchů

Nové dekory rozšířily nabídku laminátových povrchů dveří, a to jak u CPL laminátu, který se vyrábí v tloušťce 0,2 mm, tak u HPL laminátu v tloušťce 0,8 mm. Lamináty jsou odolné vůči mechanickému poškození, snadno se udržují běžnými čisticími prostředky, a jsou výborné do bytů a domů, kde jsou v rodině malé děti. U CPL laminátu jsou to dekory Teak Struktur, Švestka Struktur a Ořech americký Struktur. U odolnějšího HPL laminátu je to hned osm nový dekorů. Výhodou je, že se sladily odstíny u povrchů Sapelit, CPL laminát a HPL laminát. Můžete tak mít vchodové dveře SAPELI z odolného HPL laminátu a vnitřní ze Sapelitu – a vše v jednom odstínu.

 

Slevy na dveře do 30. června

Dveře SAPELI mají kromě novinek i mimořádnou akci do 30. června. Když si zakoupíte interiérové dveře včetně zárubní, můžete dostat 15 % slevu. Nebo se rozhodnete získat SAPELI Bonus 30 % na atraktivní zboží v e-shopu www.sapeli.cz.wbonus.cz. V nabídce je elektronika, oděvy, domácí spotřebiče, sportovní potřeby i zajímavé doplňky.  Funguje to tak, že při nákupu můžete získat 30procentní bonus z celkové hodnoty zakoupeného kompletu dveří. 

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody