Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Porta LEVEL - nová kolekce s horizontální kresbou dřeva

Prohlédněte si nové dveře Porta DOORS s horizontální kresbou dřeva. Jde o modelovou řadu Porta LEVEL, která je k dispozici v provedení fólie Porta Synchro 3D ve třech variantách nového odstínu Jasan Capri. Dveřní křídlo těchto interiérových dveří je jak v polodrážkovém provedení, tak i bezfalcové. U této formy si můžete vybrat tzv. panelovou obložkovou zárubeň, která má zvýšený horní panel 20 nebo 100 cm. Dveřní plocha se tak dá „roztáhnout“ až ke stropu. Ale to není jediná novinka jarní nabídky. Možná vás zaujme levná řada odolných ocelových dveří v pozinku, nebo v bílé a šedé barvě.

 

Více dekorů s 3D efektem

Kromě nové kolekce dveří, značka Porta DOORS obohatila škálu povrchových úprav. Jakoby nebylo málo, že nabízí na 30 druhů přírodní dýhy, zhruba stejný počet umělých povrchů s imitacemi dřeva a barvy ze škály RAL. Jejich sortiment povrchů nyní rozšířily tři varianty odstínu Jasan Capri ve fólii Porta Synchro 3D v horizontálním zobrazení. Projevují se tzv. 3D efektem, takže struktura o odstín dřeva je od přírodní dýhy k nerozeznání. Tyto nové dekory jsou dostupné u modelů Porta FOKUS, Porta LINE, Porta LEVEL. Najdete je také u zárubní Porta LEVEL, Porta SYSTEM a Porta SYSTEM ELEGANCE.  Nová je také akrylová barva UV v bílých a světlých odstínech 9010, 9016, 1013 a 7047 stupnice RAL u dveří Porta GRANDE. Sortiment laminátů CPL HQ obohatil dekor antracit.

 

Širší sortiment povrchů u vstupních dveří

K dalším novinkám patří rozšíření druhů povrchů pro dveře Porta DOORS. Oblíbená fólie Porta Perfect 3D je nyní u interiérových dveří řady DECOR, GRANDDECO, STYL, PASKY, TWIST, FOKUS, FIT a NOVA. Je stálobarevná a odolná proti otěru. Rozšířila se také nabídka dekorů u vstupních dveří. Modelové řady AGÁT, OPÁL a KWARC lze vybírat také ve fóliích Porta Synchro 3D a Porta Perfect 3D. U kolekcí KWARC, GRANIT a GRANIT PS přibyly v sortimentu vstupních dveří Porta DOORS laminátové povrchy CPL HQ. Pro zákazníky jsou výhodné další změny. Bez dalších poplatků je výběr šířky u bezobložkové lišty u některých zárubní a například u modelů TOLEDO, SEVILLA a CORDOBA je nový „minimalistický“ hranatý zasklívací rámeček.  

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody