Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Akční balíčky - dveře SAPELI na míru

Chystali jste se, že necháte obložit staré kovové zárubně v panelovém bytě? Nebo jste uvažovali o dveřích s vyšší zvukovou izolací? Teď je ta správná příležitost. Takové dveře SAPELI můžete mít a ještě se slevou. Na výběr máte slevové balíčky pro panelové byty, pro rodiny i balíček zaměřený na větší bezpečnost. Stejně jste uvažovali o rekonstrukci, tak do toho! Sleva na dveře je výhodná. A jaké jsou další výhody? Klika Praktik jen za 100 korun, nákup na splátky bez navýšení, možnost prodloužení záruky na 5 let, odvoz a likvidace dveří zdarma. Vyberte si vhodné slevové balíčky. Akce platí do 30. dubna.   

Balíček Panelák – Změní vzhled vašeho bytu díky obložení kovové zárubně. Už se nebudete muset dívat na kovová futra. Nečeká váš žádné bourání a plno prachu Obložení zárubně trvá jen několik minut. A současně si k tomu můžete vybrat vhodné dveře SAPELI. Ale před objednáním se nejdříve domluvte s technikem, zda jsou k tomu vaše zárubně vhodné. Slevy jsou na obložení NORMAL a OBTUS.

Balíček Rodina -  Když chcete dveře SAPELI, které jsou zvukotěsné nebo dveře do koupelny či protipožární dveře, musíte si za odolnost připlatit. Ale s naším slevovým balíčkem Rodina to budete mít zdarma. Můžete si vybrat zvukovou izolaci 27, 32 a 37 decibelů. Například na klidný dům na venkově vám stačí hodnota útlumu 27 decibelů, ale pro hlučný provoz na chodbě potřebujete hodnotu 37 decibelů. Slevy jsou na Klima dveře II a III do koupelny a také protipožární dveře.

Balíček Bezpečí – Dnes už se vyplatí chránit svůj dům nebo vstup do bytu. Díky našemu balíčku Bezpečí dostanete slevu na modelovou řadu SEKURA. Jsou to bezpečnostní dveře SAPELI evropské bezpečností třídy 2 ENV. To znamená, že odolají nejen hrubému násilí, ale použití různých nástrojů, například šroubováku, kleštím, kladivu, klínu, noži, háčku, drátu nebo pinzetě. Tento typ dveří je odolný vůči vlhkosti i proti požáru. MULTI verze bezpečnostních dveří má současně zvukovou izolaci hodnoty 37 decibelů. Díky tomu snadno odcloníte hlučný provoz na vaší chodbě nebo z hlučné ulice. 

Navštivte náš showroom a vyberte si...

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody