Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 
 

 

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Zvýhodněné ceny pro nové fólie Portasynchro a Portaperfect

Mimořádná nabídka pro ty, kteří ocení nové fólie Portasynchro 3D a Portaperfect 3D určené pro dveře Porta DOORS. Nejprodávanější kolekce dveří má cenové zvýhodnění do konce dubna. Vyberte si ze sedmi odstínů imitací dřeva, ještě to stihnete. Nové fólie dveří Porta DOORS, které využívají nejmodernější technologii zpracování, jsou v naší nabídce teprve od loňského roku. A Portaperfect 3D teprve od května 2013! Efektem 3D budete nadšeni, protože věrně imituje barevný odstín dřeva i jeho hloubkovou strukturu.

Fólie Portasynchro 3D a Portaperfect 3D pro modelové řady dveří Porta DOORS, jsou v dekorech akátu a dubu v různých variantách. Viděli jste už například akát stříbrný nebo dub Malibu? Váš interiér takové dveře určitě ozdobí. Fólie jsou oproti dýze či laminátu cenově velmi výhodné, barevné stálé a odolné proti otěru. Nejnovější fóliovou úpravu pro dveře Porta DOORS nabízíme ve všech systémech, tedy pro dveře otočné, posuvné i skládací. Nový dekor se vám líbí, ale nevíte, co udělat se starými kovovými zárubněmi? Snadná pomoc. Obložíme vám je obložkou Porta RENOVA v nejnovějších kabátu Portasynchro 3D či Portaperfect 3D.

Dveře Porta DOORS se syntetickými povrchy mají na dvacet modelových typů, přičemž nové povrchové fólie Portasynchro 3D a Portaperfect 3D si můžete objednat už u 11 modelových řad. Líbí se vám modely například Porta INSPIRE nebo Porta CONCEPT, které mají drobné zdobení, elegantní styl a různě prosklené plochy? U nich jsou k dispozici dekory obou novinek povrchových fólií pro dveře Porta DOORS. Přestože věříme, že na našich stránkách dostáváte co nejdokonalejší obraz našich dveří i dekorů, pokud chcete vidět, jak působí v reálu, přijeďte se podívat do našeho designového centra v Mladé Boleslavi. Je to největší český showroom dveří a zárubní a uvidíte tam všech sedm odstínů nové moderní fólie včetně konkrétních modelů. Pamatujte, zvýhodnění ceny jsou jen do konce dubna.

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |  Google+  |  YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody