Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Nový trend - bezobložková pouzdra a sklo

Posuvné dveře jsou obvyklé například u šaten. Bývají nejčastěji dřevěné nebo laminátové s různou i barevnou úpravou. Vždy však mají obložený stavební otvor ve formě zárubně. Dnes je však nový trend – bezobložková stavební pouzdra, která působí velmi jednoduše. Jsou součástí stěn. Lze do nich umístit dřevěné či laminátové dveře, ale efektní jsou celoskleněné dveře. Zasouvají se přímo do zdi a neruší celkový pohled na otevřená křídla dveří. Ty jsou schované v pouzdře, ale navenek ve zdi. Tato stavební pouzdra lze instalovat do zděné zdi i do sádrokartonové zdi. 

Bezobložková stavební pouzdrase instalují jako součást zdi v novostavbě nebo při větší rekonstrukci. Ve finální úpravě jsou ode zdi k nerozeznání. Překryjí se omítkovou stěrkou a malbou. Modely, které se používají pro celoskleněné dveře, mají tloušťku jen 100 mm a ve stěně působí zajímavě. Při otevření křídel je stavební otvor čistý s jednoduchou linkou bez nadbytečných obložek. A například grafické motivy pak opravdu vyniknou. Bezobložková stavební pouzdra tvoří kovový rám, plechová kapsa, kam se zasouvají dveře, a pojezdový mechanismus s tvrzenými plastovými kolečky. 

Bezobložková stavební pouzdra pro posuvné dveře se vyrábějí ve dvou modelech. Styl EMOTIVE-LINE má v místech chybějící zárubně jen jednoduchou hliníkovou lištu.  Model AKTIVE už je zcela bez jakýchkoli ozdobných prvků - jen čistá zeď. Grafosklo se dá použít u celoskleněných stěn, u nichž se využije výhoda velké plochy pro atraktivní grafický prvek nebo fotografii. Nemusí jít vždy o grafosklo, použité kalené sklo může být čiré, matné nebo s rytými motivy. Ideální je vidět vše v reálu. K tomu existuje největší showroom v Česku v Mladé Boleslavi, kde firma Studio Interiér Janíček na ploše 250 m² předvádí na 120 druhů dveří, všechny modely stavebních pouzder JAP a více než 15 celoskleněných dveří s grafikou. 

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody