Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Bezpečnostní dveře odradí zloděje

Zloději mohou do vašeho obydlí vstoupit okny a dveřmi. V případě bytových domů to je nejčastěji dveřmi. Pokud máte obyčejné dveře bez bezpečnostních prvků, stačí jim podle expertů pět až deset minut, aby je zdolali, a pak už jim nic nestojí v cestě. Odborníci na zabezpečení domů tvrdí, že jakákoli větší ochrana zloděje většinou odradí. Pokud to totiž nejde snadno, nechají toho. A důležitou ochrannou bariérou jsou vstupní bezpečnostní dveře. V sortimentu značky SAPELI a Porta DOORS jsou i bezpečnostní dveře, které mají garantovanou bezpečnostní třídu 2 a 3 evropské normy ENV. Tato třída specifikuje odolnost dveří proti použitému násilí a nástrojům.  

Bezpečnostní dveře označené 2. bezpečnostní třídou ENV jsou odolné proti hrubému násilí bez použití nástrojů, jako je například kopání, narážení ramenem do dveří, a proti pokusům dveře vyzvednut či vytrhnout. Současně jsou odolné proti vniknutí při použití šroubováku, kleští, klínu, kladiva, háčku, drátu, pinzety, struny nebo nože. Bezpečnostní dveře označené 3. třídou znamenají, že jsou odolné nejen vůči všem zásahům vyjmenovaným ve 2. bezpečnostní třídě, ale ještě při použití dalšího nástroje, například dalšího šroubováku či páčidla. Tyto parametry splňují bezpečnostní dveře SAPELI a bezpečnostní dveře Porta DOORS.

Základem ochrany bezpečnostních dveří SAPELI a Porta DOORS jsou kovové zárubně, zesílená dveřní křídla a bezpečné zámky s další ochranou. Například SAPELI dodávají bezpečnostní dveře dřevěné a kovové. Kovové disponují vnitřním trezorovým mechanismem se šesti až sedmi bezpečnostními čepy, které se zasouvají do zárubní. Dřevěné bezpečnostní dveře SAPELI se instalují do speciálních kovových zárubní, mají pasivní čepy a vícebodový zámek. Pokud je nemáte, není problém staré zárubně vybourat a osadit nové. Vstupní bezpečnostní dveře Porta DOORS mají vnitřní a vnější dřevěný rám a opláštění s vrstvou hliníku. Zámková část je vybavena 1 až 2 vícebodovými zámky a 3 až 4 bezpečnostními trny proti vysazení.

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody