Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Novinka - obklad kovové zárubně Porta RENOVA

Společnost PORTA DOORS, která je jedním z největších výrobců dveří v Evropě, zavedla novinku pro renovaci kovových zárubní. Už se nemusí zárubně bourat, což odrazovalo mnohé zákazníky od výměny dveří, ale stačí je obložit moderním materiálem na bázi dřeva. Obklad zárubně obložkou Porta RENOVA tak vyřeší hodně problémů s likvidací nehezké kovové zárubně. Nová technologie umožňuje vytvořit jednotný design dveří a využít tak bohaté škály dekorů, které dveře Porta DOORS nabízejí. Moderní vzhled dveří pomáhá zdůraznit nové architektonické styly bydlení.

Obklad zárubně obložkou Porta RENOVA spočívá v instalaci nosníků a zaklápěcích lišt, které kopírují tvar zárubně a umožňují dodržet co největší vstupní otvor. Obložka pro kovové zárubně se vyrábí a dodává v kompletu, který se montuje až na místě. Součástí kompletu jsou i závěsy na zárubně. Obklad zárubně zmenší šířku vstupního otvoru dveří pouze o 33 milimetrů. Vzhledem k tomu, že starší dveře byly dostatečně široké, šířka po instalaci obložky je vyhovující. Nové dřevěné zárubně jsou opatřeny těsněním pro měkké dovření dveří.

Nová úprava zárubní vyhovuje i posuvným dveřím značky Porta DOORS které jsou mezi zákazníky stále oblíbenější. Pokud jste při rekonstrukci bytu využili pro posuvné dveře stavební pouzdra a dveře se tak zasouvají přímo do zdi, obklady zárubní v jiných místnostech vám obložky Porta RENOVA umožní sladit do stejného modelu i dekoru. V bytě pak dosáhnete jednotného designu dveří i zárubní. Obklad zárubně Porta RENOVA využívá stejné řady dekorů určených pro dveře Porta DOORS. Mohou to být dřevěné dekory i povrchy z mnoha barevných fólií. Podívejte se na řady dekorů Portadekor, Portasynchro SD, Portacortex, Super Matt, Portadur, Termofólie PCV, Portaperfect 3D i CPL HQ - a vyberte si, který vám nejvíce vyhovuje.

 

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody