Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Trend čistých linií – to jsou bezobložkové zárubně a stavební pouzdra

Hladké stěny moderního interiéru, v nichž jsou jen nenápadně znatelné dveře. Možná to vypadá jednoduše, ale skrývá se za tím důmyslná konstrukce, která je známá jako bezobložkové zárubně. Právě to jednoduché na pohled skrývá náročnou cestu od nápadu k realizaci. Bezobložkové zárubně jsou moderním trendem v interiérech, který vyhovuje nárokům na jednoduchost a čisté linie. Rovina stěny není nikde přerušována členitým výčnělkem zárubní a dveří jako dříve. Moderní bydlení vyžaduje jednolité plochy, kde je možné se barevně rozmáchnout. Nový systém konstrukce dveří, který využívá skryté zárubně JAP, lze použít pro otočné i posuvné dveře, a také pro všechny materiály, tedy sklo, dřevo i lamináty.

Bezobložkové zárubně jsou nyní k dispozici ve dvou modelech. Model EMOTIVE LINE dodržuje stejnou rovinu dveří a stěny, ale někdejší zárubeň připomíná jednoduchým designovým rámečkem. Model AKTIVE LINE uspokojí všechny nároky na moderní interiér. Dveře, které se zděnou či sádrokartonovou stěnou tvoří jeden celek, jsou oddělené jen úzkou spárou. Oba modely bezobložkových zárubní se vyrábí pro otočné i posuvné dveře, pro dřevěné, laminátové či celoskleněné dveře. Zákazníci si mohou vybírat nejen ze standardních rozměrů, ale dodávají se bezobložkové zárubně v atypických rozměrech až do výšky 2700 mm.

Ideálním řešením při rozsáhlé rekonstrukci bytu či domu jsou bezobložková stavební pouzdra JAP. Jsou pro posuvné dveře jednokřídlé i dvoukřídlé a umožňují se zbavit nadbytečných linií a výčnělků zárubní. Zůstává jen jasný okraj stěny a plocha dřevěných či skleněných dveří. Křídlo dveří se pak zasunuje do pouzdra, které je zabudováno do zdi. Bezobložková stavební pouzdra se instalují při hrubé stavbě nebo při rekonstrukci ještě před provedením omítek. Firma JAP, která se specializuje na výrobu stavebních pouzder, jako jediná v Evropě nabízí obě varianty bezobložkových stavebních pouzder, tedy EMOTIVE LINE a AKTIVE LINE.

 

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody