Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Rekonstrukce bytu - nebojte se změn!

Jestliže se konečně rozhodnete k rekonstrukci bytu nebo domu, dobře si rozvažte, co všechno změníte. Rekonstrukce může být rozsáhlá nebo jen částečná. Bydlíte v panelovém domě nebo cihlovém? Nebo budete přestavovat místnosti v rodinném domku? Záleží samozřejmě na vašich finančních možnostech, co všechno v bytě změníte. Rekonstrukce v panelovém domě znamená zrušit původní koupelnové jádro a postavit nové. Ale stejně tak můžete změnit příčky, dveře a rekonstruovat podlahy. Odborníci v designovém centru vám poradí, jaké možnosti máte. Nebojte se změn.

Rekonstrukce bytu je šancí změnit příčky a zároveň dveře. Díky jim dokážete změnit vnitřní rozměry bytu a uspořádání místností. I z malého bytu někdy vznikne pěkný prostor k pohodlnému bydlení. Pomáhají k tomu stavební pouzdra. Umožňují instalovat posuvné dveře, které nezaberou žádné místo. Možná, že jste si už časem zvykli, ale otočné dveře vždy zaberou část místa a v menších bytech překážejí. Stavební pouzdra JAP vám usnadní řešení s otvíráním dveří a ušetří vám potřebný prostor. Představte si, že posuvné dveře se zasunou do zdi a nikde nepřekážejí. To je opravdu výhodné řešení, které vám umožní rekonstrukce bytu. Můžete zvolit dveře SAPELI nebo dveře Porta DOORS.

Stavební pouzdra JAP jsou důmyslným zařízením, když budujete nové příčky nebo rekonstruujete staré. Dají se použít do zděné zdi i do sádrokartonu. Uplatníte je při instalaci jednokřídlých i dvoukřídlých dveří. Dveře mohou být dřevěné i skleněné. Stavební pouzdra se zabudují do stěny a nejsou vidět. Jednodušším řešením rekonstrukce jsou různé posuvné systémy. Dveře se posouvají podél stěny do stran či přes sebe. Posuvné systémy jsou nenápadné, vidíte jen krycí lištu, vlastní mechanismus je skryt. Jsou vhodné pro dřevěné dveře nebo pro skleněné dveře. Oblíbené jsou posuvné systémy TRIX Zero, TRIX One, TRIX Heavy nebo Rollo. Umožňují vytvářet celoskleněné stěny.

Navšivte náš showroom a prohlédněte si všechny dostupné varianty stavebních pouzder JAP. Rádi Vám také s rekonstrukcí poradíme a doporučíme pouze prověřené a spolehlivé řemeslníky!

 

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody