Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Dřevěné dveře PORTA DOORS - přírodní dýha i z exotických dřevin

Proč si pořizujeme venkovní a interiérové dřevěné dveře? Je to tradice, protože struktura a barva dřeva je příjemná a dělá dojem útulného domova. Přestože se dnes dělají dveře až na výjimky z odlehčeného konstrukčního materiálu, základem je povrchová úprava z přírodních dýh. Dveře Porta DOORS nabízejí povrchy z různých dřevin a jejich odstínů. Nejoblíbenější jsou dub, javor či ořech.  Mají i více odstínů. Například dub má až šest odstínů od světlé až po tmavou. Výrobci používají i exotické dřeviny, které jsou tvrdé, odolné a vynikají zajímavou strukturou. Dřevo wenge je čokoládově hnědé se strukturou rovných let a hustým černým žilkováním. Dřevo sapeli mahagon je od lososově růžové až po tmavočervenou. Texturu tvoří střídavě světlé a tmavé proužky. Dřevěné dveře Porta DOORS vynikají kvalitní povrchovou úpravou. Zajímavý je hedvábně matný dekor satin v barevných variantách mocca, tabacco a nero.

Myslíte si, že dnešní dřevěné dveře nejsou tak pevné, jako byly dveře z masivu? Současná technologie vzala v úvahu vlastnosti masivu, tak nároky na snadnou manipulaci. Komu by se líbilo otevírat několikrát za den masivní dubové dveře? Dnešní dřevěné dveře odpovídají nárokům na dlouhou životnost, ale i na jejich snadné otevírání. Vyhovují i instalaci do sádrokartonových či jinak odlehčených stěn. V bytě už nemusí být jen zděné stěny. Také dřevěné dveře Porta DOORS uplatňují nejmodernější technologie odlehčené konstrukce. Rám je tvořen z kvalitního borovicového vrstveného dřeva, zpevňujících mřížek z překližky či dřevotřísky. Prostor mezi zpevněnou konstrukcí je vyplněn dutinkovou dřevotřískou. Je pevnější a stabilnější než lehká voština. Vchodové dřevěné dveře Porta DOORS mají třívrstevnou dubovou konstrukci a voděodolnou termoizolační výplň. Musí totiž splnit požadavky na odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Na dřevěných dveřích nás fascinuje kresba a barva. Způsobuje to odlišnosti dřevin. Každá dřevina má originální strukturu, asi jako otisky prstů u lidí, i odlišné zbarvení. Zdůrazňuje to i zpracování dýh. Některé jsou krájené, jiné loupané a speciální kategorií jsou dýhy kořenice. Zobrazují zajímavou strukturu dřeva kořenů. Dekory, které mají dveře Porta DOORS, si můžete prohlédnout v internetové nabídce, ale také ve velkém showroomu v Mladé Boleslavi. Ve dvou patrech na ploše 250 metrů čtverečných je vystaveno na 120 různých dveří Porta DOORS i dveří SAPELI včetně zárubní. Uvidíte, jak vypadají dřevěné dveře otočné či velké dvoukřídlé posuvné dveře do stavebního pouzdra JAP. Ty dokáží dodat interiéru styl správně použitým typem dřevěné dýhy.

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody