Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

I u vás mohou posuvné systémy vykouzlit moderní domácnost

Vskutku moderním a vkusným prvkem interiéru jsou posuvné dveře. Ještě o kousek zajímavější je pak jejich celoskleněná varianta. Aby však posuvné dveře mohly fungovat, jak mají, je třeba nejprve nainstalovat tzv. posuvný systém. Právě ten umožňuje hladký a jistý chod posuvných dveří, popřípadě celé posuvné stěny. Podívejme se tedy na posuvné systémy pod drobnohledem.

Představební posuvných systémů

Ač by se možná mohlo zdát, že posuvné systémy musí být neuvěřitelně sofistikovaná a složitá zařízení, je tomu právě naopak. Běžně se skládají jen z několika málo komponentů. Zpravidla se jedná o kolejnici, pojezdové vozíčky a krycí lištu. Více toho pro instalaci posuvného systému skutečně není třeba. Pak už jen stačí vybrat ty správné interiérové posuvné dveře, popřípadě model celoskleněných posuvných dveří, a můžete přikročit k montáži. Tedy můžete přikročit, spíše si je můžete nechat odborně namontovat. U některých prodávajících je totiž odborná montáž samozřejmostí. O instalaci posuvného systému se tak prakticky nemusíte starat. 

Kde posuvný systém vybírat?

Firem prodávajících posuvné dveřní systémy je samozřejmě spousta. Vybrat tu správnou firmu tak není nejsnadnější. Při výběru je proto šikovné soustředit se i na nejmenší detaily. Zjišťujte, zda mají například v té či oné firmě s posuvnými systémy dlouholeté zkušenosti. Zajímejte se rovněž, zda vedle posuvných systémů nabízejí také interiérové posuvné dveře či celoskleněné posuvné dveře. V ideálním případě by vám měla jedna firma nabídnout komplexní služby tak, abyste někde nevybírali posuvné dveře a jinde zase posuvný systém. Bylo by to nejen nešikovné, ale také výsledek by nemusel za moc stát. Jednou z firem, která splňuje obojí, je firma STUDIO INTERIER působící na trhu již od r. 1999.

 

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody