Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Moderní interiér? Se skleněnými dveřmi je to hračka!

 

Chcete si zařídit moderní a vkusný interiér? Anebo potřebujete ten stávající co nejvíce provzdušnit a dodat mu novou jiskru? Pak sáhněte po skleněných dveřích či rovnou po celoskleněné stěně. Vhodné jsou nejen do kancelářských prostor, ale i do moderních, možná lehce futuristicky laděných domácností.

 

Klasické vs. posuvné skleněné dveře

Stojíte-li před otázkou, zda zvolit skleněné dveře posuvné či klasické, není třeba hledat složité argumenty pro to či ono. Vyberte si zkrátka řešení, které se vám bude více líbit či lépe zapadne do zbytku vašeho interiéru. Dojem, který skleněné posuvné dveře zanechají, je ovšem mimořádný. Hodí se tak třeba do reprezentačních prostor vaší firmy či k oddělení kuchyně od obývacího pokoje u vás doma. Jednoduše tam, kde budou stále na očích.

 

Jak posuvné dveře fungují?

Kde koho zajímá, kam posuvné dveře vlastně „mizí“. Odpověď je prostá. Při montáži posuvných dveří, skleněných i klasických, se do stěny nainstaluje stavební pouzdro. To pak slouží jako jakási schránka, do které posuvné dveře zajedou. Princip je tedy snadný, stejně jako montáž stavebního pouzdra, i když to tak možná na první pohled nevypadá. Osazení posuvných dveří zvládne průměrný domácí kutil a není-li ten k dispozici, pro šikovného řemeslníka to rozhodně není složité.

 

Vybíráme výrobce skleněných dveří

Poptávku po skleněných dveřích zaznamenali samozřejmě i výrobci dveří, včetně těch u nás nejznámějších. Najdete je tak například i v nabídkách výrobců dveří, jakou jsou Sapeli či Porta Doors. Není náhodou, že v katalozích těchto firem zaujímají skleněné dveře stále důležitější pozici. Nevýhody skleněných dveří by se hledaly jen těžko. Snad jen nutnost častější údržby. Tento fakt však dosyta vyváží lesk a šarm, který do vašeho interiéru takové dveře vnesou.

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody