Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 
 

 

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Dveřní pouzdra – moderní řešení dveří i pro Vaši domácnost.

Máte v domácnosti hodně pokojů a v některých místnostech se vám na malém prostoru stýká více dveří? Řešíte tedy problém s tím, že čas od času do sebe dveře narážejí nebo si minimálně překážejí. Chcete-li tento Váš problém odstranit, pořiďte si stavební pouzdra s posuvnými dveřmi. Už nikdy nebudete muset řešit problém s otevíráním dveří. Posuvné dveře rovněž šetří spoustu místa u Vás doma. Klasické dveře totiž vytvářejí prostor, který není možno nijak využít. Pokud bychom do něj totiž cokoliv umístili, otevření dveří by nebylo možné. Stavební pouzdra jsou důležitou součástí posuvných dveří, bez které se tento dveřní systém prostě neobejde. Pouzdra pro posuvné dveře umožní to, že se dveře jednoduše zasunou do stěny. Zde čekají na to, až je zase zavřete. Nijak tedy nepřekážejí. Dveřní pouzdra jsou zabudována přímo do stěny, takže nijak nenarušují vzhled Vaší domácnosti.

Kromě perfektního technického řešení přinášejí dveřní pouzdra ještě jeden klad. Tím je jejich vzhled. Stavební pouzdra pro posuvné dveře jsou proto v poslední době velmi oblíbená a moderní. Řada bytových architektů pomocí dveřních pouzder řeší problémy s nedostatkem prostoru, neboť toto řešení je elegantní a zároveň velmi jednoduché. Chcete-li aby byla Vaše domácnost moderní a držela se současných trendů, je pořízení dveřního pouzdra tím správným krokem.

Stavební pouzdra nejsou náročná na instalaci. Dalo by se říci, že ji zvládne průměrně šikovný kutil. Jste-li takovým kutilem, můžete se s klidem pustit do instalace dveřního pouzdra. Pakliže jsou Vám nástroje jako kladivo a šroubovák cizí, přenechte práci raději profesionálům. Pro řemeslníka je instalace pouzdra pro posuvné dveře hračkou. Rovněž se nebudete muset obávat výsledku. Ať se do práce pustíte sami nebo ji přenecháte řemeslníkům, dočkáte se stejného výsledku. Nových, moderních posuvných dveří.

Více informací Vám rádi poskytneme na naší email adrese: obchod@stavebni-pouzdra.cz nebo na telefonu 608 108 080.

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |  Google+  |  YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody