Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

Posuvné dveře? Jednoznačně ANO!

Posuvné dveře umožní ušetřit v interiéru až 2 m2 prostoru. Je to nesporná výhoda například pokud máte v domě malou spíž a otevíráním klasických dveří by se její prostor ještě zmenšil. Vybírat můžeme z mnoha rozměrů, designů i barev. Posuvné dveře dvoukřídlé lze rovněž s výhodou využít k rozdělení větší místnosti, například takto oddělíte obývací pokoj od kuchyně. Dvoukřídlé posuvné dveře lze navíc pro zvýšení komfortu vybavit tzv. synchronním ovládáním, které umožní otevírat obě křídla současně působením pouze na jedno křídlo.

Posuvné dveře můžeme otevírat do stavebního pouzdra nebo na stěnu. První uvedený způsob je zvláště vhodné uplatnit v novostavbách, kde už při stavbě vnitřních příček můžeme počítat s tím, že budou použity posuvné dveře. Stavební pouzdra se vyrábí z profilovaného plechu a jsou tedy prakticky nezničitelná. Stavební pouzdro se tedy osadí do předem připraveného otvoru a pak se buď omítá nebo obloží sádrokartonem. Je třeba počítat s tím, že tloušťka zdi včetně stavebního pouzdra bude minimálně deset centimetrů. V interiéru nám pak zůstane holá zeď, ke které můžeme přistavit nábytek nebo na ni pověsit obrázky a nebudou ničemu překážet. Na druhou stranu u dveří, které se otevírají na stěnu, posouvání funguje tak, že se křídlo dveří pohybuje těsně podél stěny. Tento systém nachází uplatnění hlavně při rekonstrukcích, protože není nutné činit větší stavební úpravy. Lze jej také využít k oživení interiéru, kde krása dveří např. s vitrážemi vynikne i při otevřeném stavu.

Více informací Vám rádi poskytneme na naší email adrese: obchod@stavebni-pouzdra.cz nebo na telefonu 608 108 080.  

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody