Stavební pouzdra JAP, pouzdra JAP, pouzdro pro posuvné dveře

 

 

 
INFOLINKA
326 701 075
608 108 080
601 280 280

EMAIL
obchod@stavebni-pouzdra.cz
 

 

KATALOGY DVEŘÍ:

 
 
 
 
 
 
 

REFERENCE

Katalog SAPELI
Zobrazit reference SAPELI Zobrazit reference PORTA Zobrazit reference JAP

 

OHLASY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Dušan Pavlík, Kryry u Žatce :
Vážený pane Janíčku, rádi bychom Vám a Vašim zaměstnancům poděkovali za naprosto bezproblémovou objednávku, komunikaci a následnou montáž dveří. Paní Karbanová nám velmi pomohla s výběrem dveří a při objednávce byla vstřícná. Hned na začátku na nás udělala dojem, že ví, co vlastně nabízí - rozumí své práci. Montážníci, kteří u nás byli včera, měli také naprosto profesionální přístup. Oba byli zruční, a doladění některých změn, které vznikly až po objednávce a musím opět vyjádřit jen poděkování a překvapení z přístupu montážníků. Ještě jednou velmi děkujeme a kdyby bylo možné, někde zveřejnit zkušenosti s Vaší firmou, rádi to uděláme.
 
Tereza Svobodová, Turnov :
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému Vašemu týmu. Paní Karbanové za ochotu a pomoc při výběru vhodných dveří, panu Janíčkovi za vstřícnost a šikovným montážníkům za kvalitně odvedenou montáž a profesionální přístup. Jsem velmi spokojená.
Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
 
Květa Borovcová:
Dobrý den, včera nám přivezli a namontovali objednané dveře. Chtěla bych všem moc poděkovat, dveře se mi moc líbí, poradila a pomohla jste nám vybrat opravdu moc pěkně a byla jsem velice spokojená s montáží. Pánové byli velice šikovní a velice pracovití, chci je moc moc moc pochválit a ještě jednou Vám a všem, kdo na naší zakázce pracovali poděkovat. Vchodové dveře se dokonce moc líbí naší paní sousedce, že si hned řekla o kontakt, tak doufám, že můžete očekávat další spokojenou zákaznici :-) Ještě jednou děkuji, přeji moc hezký den a mnoho dalších úspěšných zakázek.
 
Halešová:
Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za dodávku, montáž a doporučení při výběru dveří. Jsme moc spokojení.
 
Radomíra Sedláčková:
Ráda bych chtěla poděkovat za velmi kvalitní servis vaší firmy a osobní přístup. S interiérovými dveřmi jsem moc spokojená.
 
Marie a Martin Kubáčovi:
Rádi bychom Vám a Vašim kolegům poděkovali za bezvadně odvedenou práci!
 
Z.Mačniaková, M.Čopák:
Dobrý den, dnes u nás Vaši kolegové montovali dveře, které jsme si v prosinci objednávali a chtěli bychom jen napsat, že jsme s dveřmi a hlavně prací Vašich kolegů moc spokojeni.
 

 Porta doors - pouzdro JAP KOMFORT      Sapeli - Stylus celosklo - pouzdro JAP

Sapeli Swing AM ořech - pouzdro JAP       Sapeli Elegant AM ořech - pouzdro JAP

Porta doors Fit - pouzdro JAP                    Sapeli Elegant - pouzdro JAP KOMFORT

NÁŠ SHOWROOM:

Vzorkovna STUDIO INTERIER

 

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM STAVEBNÍCH POUZDER V ČR:  Ptácká 294, 293 01 Mladá Boleslav, telefon: 326 701 075

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů  |  O nás  |  Facebook  |   YouTube  | Stahovací schody JAP | Půdní schody